HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Anadolu Sürücü Kursları 1995 yılında merinosta kurulmuş, ve binlerce ehliyete vesile olmuştur. Tecrübeli ve yetkin kadrosu ile bu süreci en iyi şekilde sürdürmenizi sağlamayı hedef edindik.

Sürücü kursumuz, müşterilerinin beklentilerini karşılayan, çalışana değer veren, değişime açık, bölgesinde lider bir kurstur. Bu doğrultuda kaynaklarını verimli bir şekilde kullanan, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktadır. 


Kursumuzda çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının planlanması, seçilmesi, işe alınması, hizmet birimlerinde görevlendirilmesi, geliştirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek karşılanmasına yönelik planlamaların yapılması, uygulanması, yetkinliklerin belirlenmesi, performans yönetimi, kariyer planlaması çalışmalarının bilimsel metotlara uygun olarak gerçekleştirilmesi İnsan Kaynakları Politikamızın hedefidir.